Strona główna

Ofertaoferta - Print House - zarządzanie wydrukiem, personalizacja, kopertowanie


Posiadamy profesjonalny park maszynowy (urządzenia drukujące i kopertujące) do produkcji mailingów windykacyjnych, mailingów transakcyjnych, mailingów promocyjnych, mailingów reklamowych, mailingów marketingowych. W naszej ofercie druk masowych, kopertowanie masowe, druk jednostkowy, kopertowanie jednostkowe, druk niskonakładowy, kopertowanie niskonakładowe, kopertowanie ręczne, kopertowanie nietypowych przesyłek.

Dostarczamy dedykowane rozwiązania do zarządzania procesem druku i kopertowania. Projektujemy i piszemy dla naszych Klientów aplikację do zarządzania plikami.

Zlecenia druku i kopertowania realizowane są według ustalonych z klientami harmonogramami . Jest możliwość realizacji zleceń druku i kopertowania w systemie JiT ( Just In Time ) – proces druku i kopertowania realizowany jest uruchamiany niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia.

Oferujemy usługę e-przesyłki, e-korespondencji. Dzięki dedykowanej aplikacji mają Państwo możliwość zlecania procesu druku i korespondencji bezpośrednio z własnego stanowiska pracy.Kontakt4-B Group Sp. z o.o.
Ul. Czachowskiego 1
27-350 Sienno
biuro@4-b.pl
604 776 656

Centrum Operacyjne 4-B
Ul. Czachowskiego 1
27-350 Sienno
48 326 17 64
570 063 444

powered by 5x5.pl